Služby

Svatební foto

Svatba je významným a jedinečným dnem v životě každého.

Je proto velmi důležité, vybrat si pro dokumentaci tohoto dne člověka, jednak sympatického, protože s Vámi bude trávit Váš svatební den, ale i zkušeného a 100% profesionálního. Jedině profesionální fotograf, který se zabývá fotografováním svateb ví, jak být na takový den oblečen, jak takový den probíhá, nebude tudíž v průběhu dne působit rušivě, může s lecčím poradit a celý den pomáhat koordinovat.

V dnešní době se bohužel spousta amatérů cítí profesionálně jen proto, že mají nějaké potřebné vybavení, svatby ale fotografují jen velmi okrajově a spousta podstatných věcí jim může uniknout. Výsledky pak bývají velmi různé kvality. Vždyť profesionálního fotografa nedělá jen výbava, ale i chování, zkušenosti apod. Bohužel se také velmi často stává, že tito „fotografové“ se pohybují mezi slavnostně oblečenými svatebčany v riflích, tričku a teniskách…To mluví již samo a sebe.

My se jako soukromá firma fotografováním svateb profesionálně zabýváme již od roku 1994 a dovolujeme si říci, že máme všechny potřebné zkušenosti a dovednosti, které jsou potřebné pro dosažení 100% výsledku.

Vždy se také snažíme o to, aby každá svatba kterou fotografujeme byla něčím jiná, jedinečná a hlavně originální.

Zkuste se proto prosím podívat do naší foto galerie a zhodnotit, zda tu píšeme pravdu nebo ne. Budeme rádi, když porovnáte naši kvalitu s našimi cenami svateb v přiloženém ceníku, kde nabízíme několik sad, vždy podle toho, co s Vámi skutečně absolvujeme. Jsme honorováni jen za konkrétní odvedenou práci.

Samotné fotografie ze svateb Vám zpracováváme na vlastním digitálním minilabu FUJI, nejsme odkázáni na různou kvalitu „labů“ a můžeme proto nabídnou rychlou a kvalitní práci, za kterou si vždy můžeme stát.

Pokud se Vám naše svatební fotografie líbí, chystáte svatbu, a chtěli byste využít našich služeb, rádi se s Vámi setkáme u nás v ateliéru nebo si termín můžete rezervovat emailem. Veškeré vaše otázky také rádi zodpovíme na uvedených tel. číslech.

Zpracování fotografií

V dnešní době digitální fotografie, kdy spousta snímků leží na pevných discích či jiných médiích je důležité, aby fotografie, které jste se rozhodli zhotovit byly pěkné a kvalitní. Zvažte proto, zda za tyto fotografie, které si chcete uchovat jako pěknou vzpomínku v albu nezaplatit raději více.

Nenabízíme fotografie za korunu. My nabízíme kvalitní fotku za poctivou cenu.

Veškeré fotografie projdou ruční korekcí, upravíme barevnost, světlost, kontrast a popř. ostrost tak, aby výsledek byl vždy co možná nejlepší. Samozřejmostí u nás je použití kvalitní chemie a fotopapíru.

Podvodné poplatky za načítání dat a manipulaci jsou nám neznámé. U nás zaplatíte jen za zhotovené fotografie.

Rovněž nabízíme 1 HOUR servis – fotografie zhotovené do 1 hod BEZ PŘÍPLATKU.

Pokud nejste příznivci uspěchané doby a fotografujete na kinofilm, klidně k nám zavítejte. Vlastníme vyvolávací automat na kinofilmy a Váš film vyvoláme za nejnižší cenu v Olomouci.

Zhotovujeme fotografie od formátu 9 x 13 cm až do ručně zpracovaného formátu 1 m x …

Ateliér

Fotografujeme:

 • průkazky
 • dětské seriály
 • tabla – v atelieru nebo kdekoli, dle Vašeho přání
 • portréty
 • akt
 • produktovou fotografii
 • svatby
 • naši miláčci pejsci a kočičky

Dětské seriály

Příjemný a individuální přístup.

Možnost různých pozadí a aranžmá. Fotografie s dortem, na houpacím koni apod. Každý všední den od 8.00 – 11.00 hod možnost fotografování s malým pejskem. Po předchozí dohodě možno i mimo tuto dobu.

Reklamní foto

 • Atelier
 • Exterier

Díky fotografiím od nás bude Váše firma lépe vidět.

Reportážní foto

Zajišťujeme fotografování nejrůznějších akcí, narozeninovými oslavami počínaje a ...................... konče.

Školní foto

Všichni se rádi odstupem času podíváme jak jsme vypadali za mlada. Fotografujeme školy, školky, 1. den ve škole apod.

Letecká fotografie

Zajištujeme letecké snímkování požadovaných objektů. Plán letu včetně zajištění letadla s pilotem samozřejmostí.

Videopráce

Přiďte si nechat přetočit Vaše "dětské vzpomínky", které natáčeli Vaši rodiče. Provádíme přepisy 8mm - VHS/DVD nebo VHS - DVD.

Ostatní služby

Reprodukce a obnova starých fotografií - z Vašich starých a mnohdy poničených fotografií Vám rádi k Vaší radosti zhotovíme nové fotografie v ještě lepší kvalitě.

Vánoce, Velikonoce - přineste nám snímky svých ratolestí, pejsků, kočiček,... . Rádi Vám zhotovíme vánoční, ale i jiné pohlednice a kalendáře.

Dále Vám nabízíme:

 • odhady fototechniky soudním znalcem
 • archivace kinofilmů na CD a DVD
 • foto z diapozitivů
 • digitální úpravy a retuš
 • prodej fotoalb, rámečků a dalšího příslušenství
 • zhotovujeme zvětšeniny až do formátu 50x80 cm

UPOZORNĚNÍ:

Subjektem mimosoudního řešení spotřebitelských sporů pro výrobky a služby poskytované v této provozovně je Česká obchodní inspekce, internetová stránka: http://www.coi.cz.

 
 

FOTOSTUDIOK

Foto studio K
Litovelská 3, 779 00 Olomouc
585 227 698
723 172 357, 606 539 406

Po - St 9:00 - 16:00
Čt - Pá 9:00 - 15:00
Vyvolat fotky